Luděk Pešek - Divoká říčka v horách

Olej na kartonu, 50x66 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1919 – 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

77108. Divoká říčka v horách
Dražba ukončena:08.05.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč