Luděk Pešek - Cesta úvozem

Olej na kartonu, 52x66 cm. Signováno vpravo dole Pešek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 – 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

23648. Cesta úvozem
Dražba ukončena:31.10.2018 20:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč