Luděk Marold - Studie

Kresba tužkou, 15x26 cm. Signováno vpravo dole L.M 1897.

Pozn.: Papír i rám mírně poškozeny.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

39571. Studie
Dražba ukončena:16.01.2020 22:06:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč