Luděk Marold - Soubor 5-ti litografií

Od 20x10 cm po 20x16 cm. Signovány v tisku L. Marold. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, pasparty zaprášeny.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

28342. Soubor 5-ti litografií
Dražba ukončena:13.03.2019 21:38:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč