Luděk Marold - Podzim

Chromolitografie, 20x40 cm. Signováno vpravo dole v tisku L. Marold 97. Volný list.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

35881. Podzim
Dražba ukončena:16.10.2019 21:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:10 000 Kč