Luděk Marold - Léto

Chromolitografie, 19x39 cm. Signováno vpravod ole v tisku Marold. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

31842. Léto
Dražba ukončena:16.05.2019 19:08:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 900 Kč