Luděk Marold - Dívka - alegorie podzimu

Chromolitografie, 14x28 cm. Signováno vpravo dole v tisku Marold. Nalepeno na kartonu, rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

21131. Dívka - alegorie podzimu
Dražba ukončena:27.06.2018 19:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč