Luděk Majer - Před západem slunce

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole L. Majer. Rámováno.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1925 - 2013
Narodil se v Solanci pod Soláněm. Studoval v Praze AVU u prof. Sychry a Želibského. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, kde inspiraci nacházel hlavně na Valašsku, maloval portréty, tvořil grafiky a ilustroval řadu knih. Významné jsou také jeho realizace v architektuře.

Luděk Majer
119976. Před západem slunce
Dražba ukončena:14.07.2024 20:28:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč