Luděk Havelka - Portrét paní Baťové

Glazovaná pálená hlína, výška 40 cm. Signováno L. Havelka 1937.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Luděk Havelka
49891. Portrét paní Baťové
Dražba ukončena:07.10.2020 21:09:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč