Luděk Havelka

49891. Portrét paní Baťové

popis: Glazovaná pálená hlína, výška 40 cm. Signováno L. Havelka 1937.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 07.10.2020 21:09:27

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč