Lucie Vacková - Chytit ten správný vítr

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Vicci 2022. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982
Malířka. Kromě malování obrazů vede pravidelné výtvarné kurzy a workshopy. Vystudovala obor textilní a oděvní návrhářství na střední umělecké škole v Praze a poté na Vysoké škole v Liberci. Orientuje se na malbu olejem a akrylem na plátno a akvarel. Společným prvkem její tvorby je barevnost, ornamentální nebo květinový motiv na textilii nebo oděvu ženského modelu a pojítkem jsou jemné odstíny barev, decentnost a optimistický ráz námětu.
Obrazy vystavuje jak na samostatných výstavách tak hromadných a v rámci výtvarných ,,Salonů“.
Z posledních hromadných výstav to jsou třeba Art Inflació v Barceloně, v Pasáži českého designu v Praze, Salon Galerie Art Mozaika, pravidelně na Zbraslavském Salonu, v MUD v Benešově, v Rabasově galerii v Rakovníku. Dále byly několikrát její filmové klapky draženy v rámci FAST filmového festivalu.

Lucie Vacková
92585. Chytit ten správný vítr
Dražba ukončena:12.04.2023 20:47:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč