Lucie Saberlová - Na hladině

Kombinovaná technika, 62x90 cm. Signováno vlevo dole Lucie Saberlová 23. Rámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

120416. Na hladině
Dražba ukončena:21.07.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč