Lucie Klímová - Soubor 3 kreseb

všechny signovány Klímová, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Pochází z umělecké pozůstalosti Lucie Klímové.

o autorovi: 1884 – 1961
Malířka. Studovala na AVU v Praze u J. Obrovského, V. Nechleby a O. Nejedlého, byla jednou z prvních absolventek, do r. 1918 nesměly na AVU studovat ženy. Malovala krajiny a květiny, vytvořila akvarelové návrhy na pohlednice Prahy. Byla členkou Kruhu výtvarných umělkyň a SVU Aleš.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

10130. Soubor 3 kreseb
Dražba ukončena:27.04.2017 19:37:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč