Lucie Klímová - Osamělé stromy

Olej na plátně, 65x94 cm, signováno vlevo dole Lucie Klímová, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

6111. Osamělé stromy
Dražba ukončena:27.10.2016 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč