Luboš Synecký - Zamyšlená

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Synecký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

23938. Zamyšlená
Dražba ukončena:01.11.2018 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč