Luboš Synecký - Volnost

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Luboš Synecký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v pravém rohu poškozena.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejdelší strana: 110 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

85108. Volnost
Dražba ukončena:27.10.2022 20:23:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč