Luboš Synecký - Velkopřerovský mlýn - Kampa

Kombinovaná technika, 35x60 cm, signováno vpravo dole Luboš Synecký, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

14518. Velkopřerovský mlýn - Kampa
Dražba ukončena:29.11.2017 19:01:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč