Luboš Synecký - Valdštejnská zahrada

Olej na plátně, 60x85 cm, signováno vpravo dole Synecký, rám.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

10039. Valdštejnská zahrada
Dražba ukončena:26.04.2017 21:57:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč