Luboš Synecký - Mezihra

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Synecký. Rám.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

21557. Mezihra
Dražba ukončena:28.06.2018 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč