Luboš Synecký - Fata Morgana

Olej na plátně, 71x100 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

9044. Fata Morgana
Dražba ukončena:30.03.2017 21:36:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč