Luboš Synecký - Valdštejnská zahrada

Olej na plátně, 80x110 cm, signováno vpravo dole Luboš Synecký, nerámováno.

1925
Žák UMPRUM v Praze (1947-1952; prof. A. Pelc a E. Filla). Zabývá se především figurální tvorbou a krajinomalbou. V letech 1945 - 1947 pracoval jako filmový animátor ve studiu Bratří v triku v Praze. Byl autorem typografické úpravy časopisu Památková péče.

Pozn.: Malba poškozena.

5555. Valdštejnská zahrada
Dražba ukončena:29.09.2016 19:13:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč