Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole Luboš Synecký, nerámováno.
1925
Žák UMPRUM v Praze (1947-1952; prof. A. Pelc a E. Filla). Zabývá se především figurální tvorbou a krajinomalbou. V letech 1945 - 1947 pracoval jako filmový animátor ve studiu Bratří v triku v Praze. Byl autorem typografické úpravy časopisu Památková péče.