Lubosh Valenta - Sad Desire

Akryl na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 23. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Přiložen autorský certifikát.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

vydraženo certifikát
104109. Sad Desire
Dražba ukončena:26.10.2023 20:42:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč