Lubosh Valenta - Okno myšlenek

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Lubosh. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

152713. Okno myšlenek
Zbývá:17 dnů, 9 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč