Lubosh Valenta - Blue Point

Nejdelší strana: 110 cm

Akryl na plátně, 110x90 cm. Signováno vpravo dole Lubosh. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

vydraženo doporučujeme certifikát
79020. Blue Point
Dražba ukončena:30.06.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč