Lubosh Valenta - Blue Point

Akryl na plátně, 110x90 cm. Signováno vpravo dole Lubosh. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1965

79020. Blue Point
Dražba ukončena:30.06.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč