Lubomír Procházka - Letní krajina

Olej na sololitu, 21x28 cm. Signováno vlevo dole L. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1922 – 2012
Malíř, operní pěvec, sólista opery Státního divadla v Ostravě. Věnoval se také malbě, kterou studoval soukromě. V jeho výtvarném díle převažovala krajinomalba. Angažoval se v ostravské skupině výtvarníků Chagall.

110386. Letní krajina
Dražba ukončena:28.01.2024 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč