Olej na sololitu, 21x28 cm. Signováno vlevo dole L. Procházka. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: 1922 – 2012
Malíř, operní pěvec, sólista opery Státního divadla v Ostravě. Věnoval se také malbě, kterou studoval soukromě. V jeho výtvarném díle převažovala krajinomalba. Angažoval se v ostravské skupině výtvarníků Chagall.