Lubomír Mecl - Les na podzim

Olej na sololitu, 35x26 cm. Signováno vpravo dole L. Mecl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1922 – 1999

Lubomír Mecl
84676. Les na podzim
Dražba ukončena:25.09.2022 20:35:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč