Lubomír Krátký - Zimní cesta

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole L. Krátký 014. Nerámováno.

o autorovi: 1967

301284. Zimní cesta
Dražba ukončena:07.10.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč