Lubomír Krátký - Zátiší s rybou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole L. Krátký 15. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1967

151651. Zátiší s rybou
Dražba ukončena:28.12.2025 20:22:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč