Lubomír Krátký - Mosty

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole I. Krátký 15. Nerámováno.

o autorovi: 1967

27038. Mosty
Dražba ukončena:30.01.2019 18:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč