Lubomír Krátký - Město za viaduktem

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole L. Krátký 014. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1967

151909. Město za viaduktem
Dražba ukončena:28.12.2025 22:48:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč