Lubomír Krátký - Ležící akt

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole L. Krátký. Rámováno.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1967

153453. Ležící akt
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.01.2026 17:44:15 3582