Lubomír Krátký - Láhev, pohár a kytara

Olej na plátně, 60x40 cm. Signováno vlevo dole L. Krátký. Nerámováno.

o autorovi: 1967

27046. Láhev, pohár a kytara
Dražba ukončena:30.01.2019 19:27:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč