Lubomír Krátký - Hrozen, víno a pohár

Olej na sololitu, 49x48 cm. Signováno vpravo dole L. Krátký. Rámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1967

109005. Hrozen, víno a pohár
Dražba ukončena:14.01.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč