Lubomír Krátký - Dvě bárky na pobřeží

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole L. Krátký 014. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1967

151820. Dvě bárky na pobřeží
Dražba ukončena:28.12.2025 21:46:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč