Lubomír Krátký - Červený útvar v krajině

Olej na kartonu, 18x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1967

72139. Červený útvar v krajině
Dražba ukončena:16.01.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.01.2022 20:23:00 51
500 Kč 16.01.2022 19:48:19 9364