Olej na kartonu, 18x26 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1967 Malíř. Studoval na LŠU, dále u ak. malíře K. Sopka a ak. malíře J. Pospíšila a u F. Tremblaye na École des Beaux Arts v Paříži.