Lubomír Krátký - Akt v krajině

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole L. Krátký 18. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1967

74367. Akt v krajině
Dražba ukončena:30.03.2022 22:46:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč