Lubomír Krátký - Akt u rybníka

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vlevo dole L. Krátký 14. Nerámováno.

o autorovi: 1967

27250. Akt u rybníka
Dražba ukončena:30.01.2019 22:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč