Lubomír Jirout - Zimní ruch na Malé Straně

Olej na plátně, 50x73 cm. Signováno vpravo dole Jirout 58. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

110018. Zimní ruch na Malé Straně
Dražba ukončena:21.01.2024 20:16:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč