Lubomír Jirout - Vyšehradský železniční most

Olej na plátně, 49x80 cm. Signováno vpravo dole Jirout. Nerámováno.

308567. Vyšehradský železniční most
Dražba ukončena:06.05.2021 20:07:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč