Lubomír Jirout - Pražské zákoutí

Olej na plátně, 55x73 cm. Signováno vlevo dole Jirout 58. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Plátno zvlněno.

Nejdelší strana: 85 cm

110123. Pražské zákoutí
Dražba ukončena:21.01.2024 20:58:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč