Lubomír Jirout

308562. Dědina

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 06.05.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 05.05.2021 11:11:20 8505