Lubomír Jirout - Cesta mezi klasy

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 47x65 cm. Signováno vpravo dole Jirout 57. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

308043. Cesta mezi klasy
Dražba ukončena:25.03.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč