Kombinované techniky, oba 50x59 cm. 1x signováno. Rámovány. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1934 Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.