Lu Dafi - Ulice

Kombinovaná technika ( akryl, akvarel ), 60x80 cm. Signováno Lu Dafi Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Původním zaměřením výtvarník; od plátna se postupně dostal k počítačové grafice a od ní k fotografii. Kresbě se věnuje od mala, grafice od roku 2001 a fotografii od roku 2010. Posledních několik let začal více malovat a také se zaměřuje na lektorskou činnost ve výtvarné tvorbě a v oboru umělecké fotografie.

Autorské výstavy:
2011: Galerie Stigma - Ostrava
2012: Galerie Život - Ostrava
2012: Galerie Minikino kavárna - Ostrava
2012: Galerie Beseda - Hukvaldy
2013: Kongresové centrum Praha
2015: QALTCAFE Ostrava
2017: Dům Kultury města Ostravy
2018: Regal Praha Anděl

Lu Dafi
92708. Ulice
Dražba ukončena:12.04.2023 22:36:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč