Louis Icart - Tanečnice s psíkem

Lept, 39x50 cm. Signováno vpravo dole Louis Icart. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 – 1950
Francouzský kreslíř, malíř a grafik z doby Art Deco.

vydraženo top
72398. Tanečnice s psíkem
Dražba ukončena:09.02.2022 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč