Louis Icart - Soubor 2 grafických listů: Dáma s papouškem a Dáma s holubicí

Kombinované techniky, 47x33 cm. Signovány vpravo dole Louis Icart. Na kartonu.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1880 – 1950

35807. Soubor 2 grafických listů: Dáma s papouškem a Dáma s holubicí
Dražba ukončena:16.10.2019 20:07:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč