Louis Icart - Dívka s ptáčky

Detail položky

Detail položky

Lept, 34x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole Louis Icart. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 57 cm

 

o autorovi: 1880 – 1950
Francouzský kreslíř, malíř a grafik epochy Art Deco. Narodil se v Toulouse. Svůj zájem v módě uplatnil při práci pro velká návrhářská studia. Jeho práce byla uznávána. Icart a jeho grafiky, především lepty, se pro mnohé staly symbolem období Art Deco. V jeho pracích se opakuje znázornění ženy jako symbolu smyslnosti a erotiky, ale díla často obsahují i prvky humoru.

vydraženo
124321. Dívka s ptáčky
Dražba ukončena:29.09.2024 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 200 Kč 29.09.2024 18:36:15 6946
1 100 Kč 29.09.2024 16:41:49 11927
1 000 Kč limit (26.09.2024 22:03:51) 1101
900 Kč 26.09.2024 22:03:52 10207
800 Kč 24.09.2024 19:19:06 1101
700 Kč 23.09.2024 15:19:44 5294
600 Kč 22.09.2024 22:45:57 15031
500 Kč 20.09.2024 16:32:40 1101