Louis Icart - Dívka s květy

Lept, 32x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole Louis Icart. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 – 1950

81916. Dívka s květy
Dražba ukončena:17.08.2022 23:10:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč