Louis Icart - Dáma ve skotských šatech

Tisk na kartonu, 59x48 cm. Signováno tužkou vpravo dole Louis Icart. Nerámováno.

Stav: Poškozeno.

o autorovi: 1880 – 1950

75399. Dáma ve skotských šatech
Dražba ukončena:14.04.2022 23:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.03.2022 16:42:49 1101