Rytina, 18x26 cm. Nesignováno. Volný list nalepen na papíře.
Stav: Krycí papír poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1609 – 1674
Francouzský malíř s přídomkem otec, na rozdíl od Louise de Boulogne syna (1654 – 1733)